Металеві навіси, зернотоки з різним видом покриття

Металеві навіси сьогодні широко використовуються як у промисловості та сільському господарстві, так і для потреб приватних замовників. Навіс може стати оптимальною конструкцією для паркування автомобіля, зберігання спецтехніки, тимчасового зберігання врожаю тощо. Конструкції такого типу надійно захищають від негоди, снігових опадів та ультрафіолетових променів. Наша компанія має величезний досвід у зведенні навісів різних конструкцій.

Замовити розрахунок

Який навіс вам
більше підходить?

Фото ангара

Купольний

Фото ангара

Односхилий

Фото ангара

Двосхилий

Основа конструкції складається з пальового фундаменту, на який зводиться каркас із профільних труб різного діаметру. Завершує малу архітектурну будову даху із оцинкованого сталевого листа або монолітного пластику (не полікарбонату). Залежно від розмірів конструкції та її функціонального призначення наші фахівці підбирають відповідний профіль та надійне покриття. Щоб з роками експлуатації уникнути корозії металу, ми покриваємо всі несучі елементи антикорозійним складом.

Фото ангара

Оскар Метал зводить навіси з такими характеристиками

Простота у догляді

Наші навіси не потребують додаткового догляду або регулярного огляду спеціалістами. Наш принцип простий: один раз поставили, користуємось і не згадуємо.

Конструкції на десятиліття

Весь процес виготовлення та монтажу розрахований на тривалу експлуатацію виробу: ґрунтовний фундамент, надійні кріплення, антикорозійний захист.

Приємна ціна

Ми всі виробляємо самі, тому пропонуємо ціни без націнок та комісійних. Наша продукція доступна як для замовників середнього та малого бізнесу, так і для приватних споживачів.

Стійкість до будь-яких погодних умов

Наші навіси витримують бурі та урагани, а снігові шапки вам взагалі не страшні, якщо конструкція виконана із сталевого листа.

Великий вибір типових конструкцій

Кожен навіс має свої особливості та нюанси: десь фундамент складно поставити через підземні комунікації, десь потрібно поєднати односхилий дах з арочним. Ми вирішуємо всі питання із замовником прямо на місці та знаходимо оптимальний варіант.

Як визначитися з типом конструкції?

Найбільш правильним алгоритмом дії буде викликати нашого майстра на об'єкт майбутнього будівництва. На місці можна буде виміряти, дослідити грунт, проаналізувати всі аспекти експлуатації майданчика. Тільки тоді ви отримаєте повну інформацію та консультацію з нашими рекомендаціями.

Фото конструкций

Розрахунок вартості ангару

01/04

Оберіть тип конструкції

Далі

02/04

Бажані параметри

Висота ангару

Ширина ангару

Довжина ангаруm

10 м

100 м

Площа кв. м.

03/04

Додаткові параметри

Тип фундаменту

Кількість воріт

Чи потрібна бетонна підлога?

Контакти

+38 (050) 771-99-82 +38 (067) 441-13-37

м. Київ. Офіс продажу. Окружна дорога 4, оф.8

м. Одеса. Офіс продажу. вул. Бреуса 61/9

м. Харків. Виробництво та офіс. Окружна дорога, сел. Бабаї, вул. Соборна 16

Потрібна допомога?