Утеплення ангарів пінополіуретаном (ППУ)

Напилення пінополіуретаном є найефективнішим методом для утеплення некапітальних споруд. За енергозберігаючими характеристиками цей матеріал вдвічі тепліший за мінеральну або базальтову вату: 50 мм ППУ прирівнюється до 100 мм вати. Утеплювальний матеріал дуже легкий, має відмінне зчеплення з металевою поверхнею ангару та наноситься досить швидко на поверхню.

Замовити розрахунок

Чому варто вибрати ППУ для вашого ангару

Величезна кількість переваг зробила цей матеріал вкрай популярним – його застосовують в ангарах різного типу та конструкцій, отримуючи максимальний ефект у холодну пору року.

фото ангара

Пароізоляція та гідроізоляція

Матеріал відмінно захищає приміщення ангару від проникнення вологи, а абсолютно щільне прилягання між ППУ та металом призводить до відсутності утворення конденсату.

фото ангара

Напилення на будь-які форми

Оскільки матеріал накидається пульверизатором, немає значення форма основи. На відміну від пластів мінеральної вати, яку не завжди можна успішно монтувати на стельову зону.

фото ангара

Герметичність

Пінополіуретан не залишає холодних стиків, утворюючи надійний захист від вітру та вологи. А відсутність усадки матеріалу гарантує герметичність на довгі роки.

фото ангара

Негорючий матеріал

Високі показники пожежної безпеки дозволяють застосовувати ППУ у всіх галузях промислового та побутового будівництва. Матеріал стійкий до горіння.

фото ангара

Швидке напилення

ППУ із закритою пористою структурою наноситься досить оперативно – до 200 кв.м. на добу. Матеріал також не вимагає особливої витримки і за кілька годин пластифікується.

Утеплення пінополіуретаном - один з економічних способів захистити ваш ангар від морозів.

Як ми проводимо утеплення ангарів

Найчастіше процедура утеплення закладена у проект на початковому етапі будівництва. Коли всі стадії будівництва ангару пройдені, на об'єкт приїжджають наші фахівці, які виконують саме цей сектор роботи.

Якщо у вас є ангар, побудований іншою організацією, то для проведення утеплення нам необхідно оцінити обсяг робіт. Для цього співробітник компанії Оскар Метал відвідає об'єкт, ознайомиться з нюансами завдання та надасть вам точний кошторис на проведення робіт. Усі роботи ми оформляємо договором, у якому вказуються терміни та методи поетапної оплати. У призначений день команда майстрів Оскар Метал доставляє на об'єкт обладнання та утеплює склад або ангар.

Фото ангара

Розрахунок вартості ангару

01/04

Оберіть тип конструкції

Далі

02/04

Бажані параметри

Висота ангару

Ширина ангару

Довжина ангаруm

10 м

100 м

Площа кв. м.

03/04

Додаткові параметри

Тип фундаменту

Кількість воріт

Чи потрібна бетонна підлога?

Контакти

+38 (050) 771-99-82 +38 (067) 441-13-37

м. Київ. Офіс продажу. Окружна дорога 4, оф.8

м. Одеса. Офіс продажу. вул. Бреуса 61/9

м. Харків. Виробництво та офіс. Окружна дорога, сел. Бабаї, вул. Соборна 16

Потрібна допомога?