Тентові ангари

Тентові ангари це багатофункціональні споруди з мінімальним терміном зведення та помірною вартістю. Будова не капітальна, не вимагає погоджень та державних експертиз. Зводиться на стрічковому фундаменті та повністю задовольняє потреби промислових, сільськогосподарських чи торгових організацій.

Замовити розрахунок

Чому тентові ангари можуть підійти до вашого бізнесу?

Мобільність

Монтаж демонтаж споруд проводиться дуже швидко і часто не вимагає залучення спецтехніки.

Надійність

Сталевий каркас і міцне покриття тенту дають абсолютно надійну споруду, яка стійка до будь-яких погодних умов. Вітрове навантаження ПВХ складає до 85 кг/м2. Снігове навантаження – до 400 кг/кв.м.

Пожежна безпека

Матеріал ПВХ має протипожежну категорію самозагасних матеріалів. Навіть при загорянні такий матеріал не піддаватиметься вогню.

Тривалий термін служби

Тканина ПВХ, із щільністю до 900 мг/кв.м., має термін служби до 15 років та більше. За цей термін інвестиції замовника багаторазово окупляться.

Зниження витрат

За багатьма параметрами тентові ангари значно вигіднішепроти капітальних будов: узгодження, вкладення саме будівництво, dитрати експлуатацію.

Опції

Можливість підключення додаткових опцій: вентиляція, водопостачання, електрика, встановлення світлових вікон із монолітного пластику тощо.

Компанія Оскар Метал має власне виробництво повного циклу, з відпрацьованими виробничими процесами для будівництва ангарів різного типу. Ми працюємо виключно за договором і можемо запропонувати замовникам конкурентні ціни. Для отримання точного кошторису вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером та повідомити усі вимоги до майбутньої будівлі.

Фото ангара

Додаткові переваги
тентової тканини

Тентова тканина ПВХ - це високотехнологічне полотно складного плетіння, просочене поліуретаном. Спеціально для тентів такі тканини виготовляються з особливими вимогами до міцності та надійності в експлуатації. Крім інших позитивних якостей цього матеріалу можна відзначити:

  • Стійкість до ультрафіолетових випромінювань, збереження початкової колірної гами тканини.

  • Високий ступінь брудовідштовхувальних якостей полотна, що дозволяє у разі сильного забруднення легко відмити тканину звичайним напором води.

  • Стійкість до механічних пошкоджень. Тентове полотно досить складно розірвати або навіть розтягнути. За роки експлуатації матеріал не деформується

  • Матеріал не піддається впливу кислотно-лужних складів та не виявляє ознак грибкового зараження навіть в умовах експлуатації з високою вологістю.

  • Вкрай стійкий до спалаху, має всі необхідні сертифікати пожежної безпеки.

Відгуки про нас

Превю видео

Вид: Тентовий ангар

Призначення:: Авіа сховище

Місце розташування: Харківська обл.

Превю видео

Вид: Тентовий ангар

Розрахунок вартості ангару

01/04

Оберіть тип конструкції

Далі

02/04

Бажані параметри

Висота ангару

Ширина ангару

Довжина ангаруm

10 м

100 м

Площа кв. м.

03/04

Додаткові параметри

Тип фундаменту

Кількість воріт

Чи потрібна бетонна підлога?

Контакти

+38 (050) 771-99-82 +38 (067) 441-13-37

м. Київ. Офіс продажу. Окружна дорога 4, оф.8

м. Одеса. Офіс продажу. вул. Бреуса 61/9

м. Харків. Виробництво та офіс. Окружна дорога, сел. Бабаї, вул. Соборна 16

Потрібна допомога?