Реконструкція, Ремонт покрівлі

Склади та ангари з тривалим терміном експлуатації неминуче приходять у непридатність і виявляють часткові руйнування. Навіть якщо конструкція була зведена за всіма будівельними правилами та нормами, деякі елементи будівлі можуть постраждати від механічного пошкодження. Також може руйнуватися метал, який не покритий антикорозійним складом. Компанія Оскар Метал проводить точковий та комплексний ремонт швидкомонтованих конструкцій.

Замовити розрахунок

Які види ремонту ми пропонуємо

фото ангара

Монтаж-демонтаж старих ангарів

фото ангара

Відновлення даху ангару

фото ангара

Відновлення промислової підлоги всередині приміщення

Руйнування складських приміщень може призвести до підвищення вологості всередині ангару, появи течі з даху та інших наслідків, які негативно позначаться на якості товару, що зберігається. Якщо йдеться про сільськогосподарські споруди, то можуть постраждати зерно, овочі або тваринні ферми. Своєчасне відновлення цілісності будівлі допоможе вашому бізнесу приносити безперебійний дохід і процвітати далі.

Фото ангара

Як ми проводимо ремонт швидкомонтованих споруд

Ремонт ангарів будь-якої конструкції повинен проводитися фахівцями, які добре знають особливості своєї справи. Ми не рекомендуємо здійснювати ремонтні роботи самостійно, оскільки це може закінчитися обвалом конструкції або погіршенням стану ангару. Які етапи відповідають правильному ремонту:

Експертна оцінка несучих конструкцій та даху

Монтаж нових стійок та прогонів

Заміна старих листів даху

Підготовка звітної документації з проведених робіт

Оновлення ділянок конструкції, які потребують утеплення.

Головне завдання під час проведення ремонтних робіт – правильний розрахунок навантаження на елементи конструкції. Потім враховується правильний вибір матеріалів, варіанти утеплення ангару та системи вентиляції. Фахівці компанії Оскар Метал проводять усі роботи відповідно до БНіП (будівельні норми та правила), тому якість та надійність ремонту ми впевнено гарантуємо.

Якщо ваш ангар функціонує з часів СРСР або був збудований у 90-ті роки, то обов'язково потрібно проводити аудит стану складського приміщення та визначити ступінь зносу елементів конструкції.

Не чекайте, поки з даху потече вода чи корозія металу виявить дірки у стінах ― проведіть своєчасний якісний ремонт разом із компанією Оскар Метал!

Контакти

+38 (050) 771-99-82 +38 (067) 441-13-37

м. Київ. Офіс продажу. Окружна дорога 4, оф.8

м. Одеса. Офіс продажу. вул. Бреуса 61/9

м. Харків. Виробництво та офіс. Окружна дорога, сел. Бабаї, вул. Соборна 16

Потрібна допомога?